Kalendarz wydarzeń PrimaLife

Chcesz brać aktywny udział w wydarzeniach PrimaLife? Skorzystaj z naszego kalendarza i znajdź wydarzenia w Twojej okolicy!

Polecamy!

Strefa PrimaLife na Primavera Food Days

25 kwietnia 2019, godz. 10:00
Primavera, ul. Rozewska 40/42
udział bezpłatny
liczba uczestników: 150

Spotkania z ekspertami

Strefa PrimaLife na Primavera Food Days

Strefa PrimaLife to nowa przestrzeń, o którą poszerzona została impreza Primavera Food Days, która w tym roku odbywa się w 25 – 26 kwietnia 2019 w Jastrzębiej Górze.
Podczas dwudniowego wydarzenia na odwiedzających czekają liczne atrakcje kulinarne i  niespodzianki związane ze zdrowym stylem życia: m.in.: kulinarna przestrzeń wystawiennicza, degustacje, nowinki gastronomiczne. Dopełnieniem całości będą bezpłatne warsztaty w Strefie PrimaLife, prowadzone przez specjalistów z zakresu dietetyki, kosmetologii, psychologii i aktywności fizycznej oraz FIT CORNER – miejsce, w którym uczestnicy będą mieć możliwość zbadania składu ciała na profesjonalnej wadze oraz skorzystania z porad dietetyka medycznego.

Dla uczestników Primavera Food Days przewidujemy wartościowe nagrody!

Będzie świeżo, merytorycznie i wesoło!


Harmonogram warsztatów 25.04.2019 w Strefie PrimaLife

na Primavera Food Days

11.00-11.45
Ja w relacjach z innymi – jak budować dobre relacje? - warsztaty pozwalające udoskonalić relacje interpersonalne poprzez zrozumienie znaczenia postrzegania siebie w relacjach z innymi oraz poznanie kluczowych elementów w procesie budowania relacji i świadomego ich angażowania.
Prowadzący: Elżbieta Krzyżaniak

12.00-12.45
Twoje decyzje zakupowe – podczas tych zajęć poznamy trendy i tricki producentów. Dietetyk pokaże nam, na które elementy podczas codziennych zakupów zwracać uwagę- bo mają znaczenie dla naszego zdrowia i portfela.
Prowadzący: Sandra Chrzanowska

13.00-13.45
Ekologiczne jedzenie – moda czy potrzeba? – spotkanie podczas którego porozmawiamy o tym czym jest ekologiczna dieta. Postaramy się przyjrzeć modom, dietom roślinnym oraz składom ekologicznych produktów.
Prowadzący: Sandra Chrzanowska

14.00-14.45
Skuteczna komunikacja – poznaj zasady i zacznij je stosować - podczas spotkania zwrócimy uwagę na to jak powinieneś mówić żebyś został zrozumiany i jak powinieneś słuchać, aby inni chcieli z Tobą rozmawiać.
Prowadzący: Katarzyna Matejczyk

15.00-15.45
Domowe kosmetyki- wykorzystaj to co dała nam natura - poznaj proste sposoby na przygotowanie wartościowych i tanich , kosmetyków, składających się z elementów które możesz znaleźć w swoim domu lub w pobliskim warzywniaku.
Prowadzący: Klaudia Gbyl

Harmonogram warsztatów 26.04.2019 w Strefie PrimaLife

na Primavera Food Days

11.00-11.45
Dieta Twojego dziecka – wyzwanie na które masz wpływ -  podczas spotkania dowiesz się jaką rolę pełnią zdrowe nawyki żywieniowe Twojej rodziny, nauczymy Cię których  składników w dziecięcych produktach unikać a na które należy kłaść nacisk.
Prowadzący: Sandra Chrzanowska                                                                        

12.00-12.45
Dobroczynna moc oddechu. Wdech i wydech, który działa – spotkanie podczas którego zapoznamy się z tematem ważnej roli oddechu w naszym świadomym regulowaniu emocji, stresu i zdrowia.
Prowadzący: Nikodem Kotewicz

13.00-13.45
Profilaktyka onkologiczna w diecie – podnieś swoją świadomość i zdecyduj jak możesz zadziałać na swoją przyszłość już dziś. Speech dietetyczki poparty przykładami z codziennego życia. Rady i zasady jak budować swoją dietę w sposób, który zaopiekuje się Tobą w przyszłości.                               
Prowadzący: Magdalena Maciejewska- Cebulak

14.00-14.45
Psychologia w budowaniu zdrowych nawyków – nastaw się na działanie – podczas spotkania poznasz rolę dialogu wewnętrznego, dowiesz się  czym tak naprawdę są nawyki. Przedstawione treści  to dawka praktycznych wskazówek i technik, które z łatwością będziesz mógł wdrożyć do swojego życia.  Warsztat jest wyjściem naprzeciw potrzebom wszystkich tych, którzy szukają kompleksowego i holistycznego podejścia do zmiany np. w kontekście odchudzania.    
Prowadzący: Elżbieta Krzyżaniak

15.00-15.45
Sprawdź skład kosmetyków, których używasz na co dzień i wyrzuć te które nie pasują do Twojej skóry!  - ile razy zdarzyło Ci się wyrzucić pełne opakowanie kosmetyku- ponieważ był nie trafiony? Czy jesteś pewna czy kosmetyki, których używasz są dla Ciebie dobre? Wraz z naszą kosmetolożką przyjrzymy się zawartości Twojej kosmetyczki. Szykuj się na zmiany!                                        
Prowadzący: Klaudia Gbyl
 

Podczas Primavera Food Days przewidujemy również atrakcje kulinarne dla miłośników gotowania – zarówno amatorskiego jak i profesjonalnego:

 • XVI Pomorskie Potyczki Kulinarne – tematem i zadaniem konkursowym będzie dorsz bałtycki
 • II Turniej Prima Zdrowie  - w konkursie kulinarnym zmierzą się uczniowie szkół gastronomicznych
 • Kulinarna przestrzeń gastronomiczna
 • Degustacje, gotowanie z mistrzem
 • Strefa grillowa
 • Nowinki i trendy gastronomiczne

Wśród odwiedzających Primavera Food Days rozlosujemy następujące nagrody:

 • Kartę podarunkową o wartości 300 zł do wykorzystania w Primavera Jastrzębia Góra
 • Kolację w Restauracji Wine Story dla dwóch osób
 • 3 wejściówki na kręgielnię dla 4 osób
 • 5 wejściówek do Parku wodnego dla 2 osób
 • 3 wejściówki na Rytuał Saunowy dla dwóch osób
 • 3 dostepy do miesięcznego planu PrimaLife
 • Floating dla 1 osoby
 • Komora hiperbaryczna dla 1 osoby

Zapraszamy miłośników gotowania i zdrowego stylu życia!

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, ale jeśli chcesz mieć pewność rezerwacji miejsca na warsztaty, skorzystaj z przycisku "kup bilet"

Więcej informacji o wydarzeniu: http://primaverafooddays.pl

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań