Wyzwanie: Odchudzanie

Primavera Jastrzębia Góra

od 1416 PLN / osoba

Co zawiera oferta wyjazdu? PrimaLife Travel

Profesjonalne zabiegi spa

 • 1x (przy pobytach 8-dniowych) / 0x (przy pobytach 6-dniowych) TERAPIA WISCELARNA WSTĘPNA – zabieg poprzedzający manipulacje w obrębie jamy brzusznej polegający na pracy z kręgosłupem, kątami żylnymi oraz przeponą
 • 1x / 1x MANUALNA TERAPIA WISCELARNA NARZĄDÓW WEWNĘTRZNYCH ze szczególnym uwzględnieniem jelita cienkiego
 • 1x / 1x NAWILŻAJĄCY OKŁAD z maski infuzyjnej by Yonelle poprawia jakość skóry, działa regenerująco, rewitalizujące i drenująco. Ma ponadprzeciętne właściwości ujędrniające, odżywcze, poprawiające mikrokrążenie
 • 1x / 1x INDYWIDUALNIE DOBRANY PELLING
 • 4x / 4x OKŁAD ZASADOWY NA TARCZYCĘ – ciepły okład na bazie soli zasadowej wspomagający pracę tarczycy

Wyjątkowy komfort pobytu.

 • Noclegi w pokojach 1- lub 2-osobowych (pobyt od obiadu do śniadania)
 • Pełnowartościową dietę redukcyjną, składającą się z 5 posiłków dziennie o wartości energetycznej 1000, 1300, 1600 lub 2000 kcal (dobór kaloryczności diety indywidualnie podczas konsultacji)
 • Bezpłatny wstęp do kompleksu basenów, świata saun oraz strefy jacuzzi – bez ograniczeń

Profesjonalna diagnostyka.

Spotkanie z koordynatorem Wczasów Odchudzających uwzględniające: Określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder, procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i zawartości wody w organizmie. Dobór kaloryczności diety

Pobudzająca aktywność fizyczna.

 • 6x Zajęcia Poranny Rozruch, np. „Przyjemny start”, „Głęboki oddech”, „Tyłem po plaży”, „Energia Lasu”
 • 4x Zajęcia w wodzie w strefie Aqua Gym, np. Aqua Aerobic, Aqua Aerobic Funkcjonalny, Aqua Kickboxing, Aqua Legs, Aqua Plecy&Brzuch
 • 4x Zajęcia Nordic Walking
 • 4x Zajęcia na sali fitness z instruktorem, np. Body Warm Up, Zumba taneczna, Pilates, Fit Ball, Easy Body Pump, Fast Burning
 • 1x Prima Hartowanie – sesja morsowania/nacierania lodem – w zależności od warunków pogodowych
 • 6x voucher – fit-ticket na dodatkowe zajęcia podczas pobytu, np. Zumba taneczna, Pilates, Fit Ball, Easy Body Pump, Fast Burning, Nordic Walking, Aqua Aerobic Funkcjonalny, Aqua Kickboxing, Aqua Legs, Aqua Plecy&Brzuch (voucher nie podlega wymianie na gotówkę)

Interesujące wykłady, warsztaty, spotkania

Udział w wykładach i warsztatach tematycznych, np. inspirujący wykład z dietetykiem, warsztaty „Jak się pozbyć cellulitu”, Warsztaty z psychologiem*
Uroczysta kolacja na zakończenie pobytu

Cennik

Czas tylko dla Ciebie Dlaczego warto?

Wyjazdy z PrimaLife inspirują i motywują. W gronie ludzi o podobnych problemach lub celach łatwiej będzie Ci pracować nad sobą.

W grupie siła

Czasem w życiu brakuje motywacji oraz samodyscypliny do realizacji postawionych sobie celów.

Zobacz szczegóły

W grupie siła

Czasem w życiu brakuje motywacji oraz samodyscypliny do realizacji postawionych sobie celów.


Gdy odchudzamy się sami, mamy wrażenie, że musimy borykać się z masą problemów, których nikt inny nie rozumie. Niejednokrotnie wymagamy od siebie za dużo lub zbyt mało, tracimy zapał, poddajemy się. Wspólne odchudzanie możliwość spojrzenia na zachodzące zmiany z nieco innej perspektywy. Pokonywanie problemów z osobami, które mają ten sam cel jest już o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

W trakcie Programu "Wyzwanie: Odchudzanie!" otrzymasz ogromne wsparcie od specjalistów – trenera, psychologa, dietetyka, ale przede wszystkim od innych uczestników, którzy pojawią się w Primaverze z takim samym celem jak Ty – chcąc poczuć się dobrze we własnej skórze.

Dlaczego ta oferta jest właśnie dla Ciebie?

Jeśli chcesz schudnąć, zacząć drogę ze zdrowym stylem życia, nauczyć się zdrowo jeść, zadbać o codzienną aktywność, ta oferta jest dla Ciebie!

Zobacz szczegóły

Dlaczego ta oferta jest właśnie dla Ciebie?

Jeśli chcesz schudnąć, zacząć drogę ze zdrowym stylem życia, nauczyć się zdrowo jeść, zadbać o codzienną aktywność, zobaczyć efekty pracy nad sobą już po kilku lub kilkunastu dniach, ta oferta jest dla Ciebie!

Podczas pobytu nauczysz się, jak zdrowo jeść, aby poprawić komfort życia, jak ćwiczyć, aby być w dobrej formie i jakie zmiany wprowadzić, aby poczuć się lepiej ze sobą i po prostu chudnąć!

Program "Wyzwanie:Odchudzanie!" jest doskonałym wyborem dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz wsparcia i motywacji w procesie odchudzania
 • Chcesz zobaczyć szybką zmianę w swoim ciele i utrzymać wysoką motywację do pracy nad sobą po powrocie do domu
 • Chcesz nauczyć się świadomie, smacznie i zdrowo jeść
 • Potrzebujesz motywacji i różnorodności w aktywności fizycznej
 • Chcesz czerpać energię do działania poprzez pracę w grupie
 • Oprócz pracy nad sobą chcesz zaczerpnąć relaksujących chwil
 • Chcesz poznać osoby takie jak Ty – pozytywne i chętne do zmiany!

Czas na zdrowe odchudzanie

Odchudzanie to trudny proces wymagający przygotowania, konsekwencji i silnej motywacji.

Zobacz szczegóły

Czas na zdrowe odchudzanie

Odchudzanie to trudny proces wymagający przygotowania, konsekwencji i silnej motywacji. 

Często rzucamy się na głęboką, podejmujemy próby restrykcyjnej diety lub nic niejedzenia, co najczęściej kończy się fiaskiem.

Czas na zdrowe odchudzanie! Nie zakładaj, że zrzucisz kilkanaście kilogramów w ciągu miesiąca. W procesie przygotowań do redukcji tkanki tłuszczowej, ustal realny cel, podzielony na mniejsze, pośrednie etapy. Na przykład, na początek: 2 kg. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele i daj sobie czas. Aby odchudzanie było zdrowe i przyniosło trwały rezultat, nie powinno się tracić więcej niż 1-1,5 kg na tydzień. Kiedy drastycznie, bez planu, zaczniesz „ciąć kalorie”, organizm poczuje się zagrożony i aby przystosować się do nowych warunków - spowolni przemianę materii. Gdy tylko przerwiesz dietę, osłabiony organizm, momentalnie zacznie kompensować sobie deficyty kalorii po ciężkim okresie. Będzie wówczas szybko magazynować tłuszcz „ze strachu, że znowu nadejdą ciężkie czasy” (efekt jojo).

Podczas pobytu nauczymy Cię jak należy planować kaloryczność posiłków, jak rozpocząć i planować aktywność, aby uzyskać długotrwałe efekty. Odchudzaj się zdrowo z nami. Nie warto eksperymentować na oślep.

Nasze wyjazdy Opinie i galeria

Zapisz się do newslettera

Odkrywaj z nami zdrowy styl życia. Otrzymasz bezpłatny dostęp do analizy 4 filarów Twojego zdrowia.