Program Odchudzanie Premium 8 dni

Primavera Jastrzębia Góra

od 1057 PLN / osoba

Co zawiera oferta wyjazdu? PrimaLife Travel

Wyjątkowy komfort pobytu w Jastrzębiej Górze

 • 7 noclegów w pokojach 1- lub 2-osobowych (pobyt od obiadu do śniadania)
 • Pełnowartościowa dieta redukcyjna, składającą się z 5 posiłków dziennie o wartości energetycznej 1300, 1600, 2000 kcal, lub 4 posiłków dziennie – 1000 kcal (dobór kaloryczności diety indywidualnie podczas konsultacji)
 • Uroczysta kolacja na zakończenie pobytu
 • Bezpłatny wstęp do kompleksu basenów, świata saun oraz strefy jacuzzi – bez ograniczeń

Wsparcie po powrocie do domu

Chcesz kontynuować to, co udało udało Ci się osiągnąć podczas pobytu?
Jako jedyni dajemy Ci wsparcie specjalistów nawet po wyjeździe, dzięki któremu możesz kontynuować pracę nad zdrowym stylem życia po powrocie do domu. W Twoim planie PrimaLife online znajdziesz:
 • Dieta z jadłospisem. Ponad 6000 zdrowych przepisów
 • Aktywność z planem treningowym i ponad 200 filmów z ćwiczeniami
 • Plan domowych zabiegów pielęgnacyjnych wraz ze wskazówkami kosmetologa i blisko 40 filmami z pielęgnacji ciała i twarzy
 • Psychologia z programem wiedzy a w tym ponad 50 lekcji i 100 ćwiczeń motywacyjnych

Zabiegi Spa i zajęcia indywidualne

Rytuały Wieczornej Sauny z piciem pokrzywy – autorskie, kilkuetapowe ceremonie saunowe, które odbywają się w Strefie Saun we czwartki i soboty w godzinach 20:45 – 22:00 (dod. płatne). W trakcie trwania rytuałów Strefa Saun jest wyłączona w użytku.

Profesjonalna diagnostyka

Spotkanie z koordynatorem Wczasów Odchudzających uwzględniające:
 • określenie masy ciała, wzrostu, obwodu talii i bioder,
 • procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, mięśniowej i  zawartości wody w organizmie,
 • dobór kaloryczności diety

Pobudzajaca aktywność fizyczna

 • 6x Zajęcia Poranny Rozruch, np. „Przyjemny start”, „Głęboki oddech”, „Tyłem po plaży”, „Energia Lasu”
 • 4x Zajęcia w wodzie w strefie Aqua Gym, np. Aqua Aerobic, Aqua Aerobic Funkcjonalny, Aqua Kickboxing, Aqua Legs, Aqua Plecy&Brzuch
 • 4x Zajęcia Nordic Walking
 • 4x Zajęcia na sali fitness z instruktorem, np. Body Warm Up, Zumba taneczna, Pilates, Fit Ball, Easy Body Pump, Fast Burning
 • 6x voucher – fit-ticket na dodatkowe zajęcia podczas pobytu, np. Zumba taneczna, Pilates, Fit Ball, Easy Body Pump, Fast Burning, Nordic Walking, Aqua Aerobic Funkcjonalny, Aqua Kickboxing, Aqua Legs, Aqua Plecy&Brzuch (voucher nie podlega wymianie na gotówkę)

Inspirujące wykłady, warsztaty, spotkania

Udział w wykładach i warsztatach tematycznych, np. inspirujący wykład z dietetykiem, warsztaty z kosmetologiem „Jak się pozbyć cellulitu”, warsztaty z psychologiem

Cennik

Czas tylko dla Ciebie Dlaczego warto?

Wyjazdy z PrimaLife inspirują i motywują. W gronie ludzi o podobnych problemach lub celach łatwiej będzie Ci pracować nad sobą.

W grupie siła

Czasem w życiu brakuje motywacji oraz samodyscypliny do realizacji postawionych sobie celów.

Zobacz szczegóły

W grupie siła

Czasem w życiu brakuje motywacji oraz samodyscypliny do realizacji postawionych sobie celów.


Gdy odchudzamy się sami, mamy wrażenie, że musimy borykać się z masą problemów, których nikt inny nie rozumie. Niejednokrotnie wymagamy od siebie za dużo lub zbyt mało, tracimy zapał, poddajemy się. Wspólne odchudzanie możliwość spojrzenia na zachodzące zmiany z nieco innej perspektywy. Pokonywanie problemów z osobami, które mają ten sam cel jest już o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.

W trakcie Programu Odchudzanie Premium otrzymasz ogromne wsparcie od specjalistów – trenera, psychologa, dietetyka, ale przede wszystkim od innych uczestników, którzy pojawią się w Primaverze z takim samym celem jak Ty – chcąc poczuć się dobrze we własnej skórze.

Dlaczego ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Odchudzanie

Jeśli chcesz schudnąć, zacząć drogę ze zdrowym stylem życia, nauczyć się zdrowo jeść, zadbać o codzienną aktywność, ta oferta jest dla Ciebie!

Zobacz szczegóły

Dlaczego ta oferta jest właśnie dla Ciebie? Odchudzanie

Jeśli chcesz schudnąć, zacząć drogę ze zdrowym stylem życia, nauczyć się zdrowo jeść, zadbać o codzienną aktywność, zobaczyć efekty pracy nad sobą już po kilku lub kilkunastu dniach, ta oferta jest dla Ciebie!

Podczas pobytu nauczysz się, jak zdrowo jeść, aby poprawić komfort życia, jak ćwiczyć, aby być w dobrej formie i jakie zmiany wprowadzić, aby poczuć się lepiej ze sobą i po prostu chudnąć!

Program "Wyzwanie:Odchudzanie!" jest doskonałym wyborem dla Ciebie jeśli:

 • Potrzebujesz wsparcia i motywacji w procesie odchudzania
 • Chcesz zobaczyć szybką zmianę w swoim ciele i utrzymać wysoką motywację do pracy nad sobą po powrocie do domu
 • Chcesz nauczyć się świadomie, smacznie i zdrowo jeść
 • Potrzebujesz motywacji i różnorodności w aktywności fizycznej
 • Chcesz czerpać energię do działania poprzez pracę w grupie
 • Oprócz pracy nad sobą chcesz zaczerpnąć relaksujących chwil
 • Chcesz poznać osoby takie jak Ty – pozytywne i chętne do zmiany!

Czas na zdrowe odchudzanie

Odchudzanie to trudny proces wymagający przygotowania, konsekwencji i silnej motywacji.

Zobacz szczegóły

Czas na zdrowe odchudzanie

Odchudzanie to trudny proces wymagający przygotowania, konsekwencji i silnej motywacji. 

Często rzucamy się na głęboką, podejmujemy próby restrykcyjnej diety lub nic niejedzenia, co najczęściej kończy się fiaskiem.

Czas na zdrowe odchudzanie! Nie zakładaj, że zrzucisz kilkanaście kilogramów w ciągu miesiąca. W procesie przygotowań do redukcji tkanki tłuszczowej, ustal realny cel, podzielony na mniejsze, pośrednie etapy. Na przykład, na początek: 2 kg. Nie wymagaj od siebie zbyt wiele i daj sobie czas. Aby odchudzanie było zdrowe i przyniosło trwały rezultat, nie powinno się tracić więcej niż 1-1,5 kg na tydzień. Kiedy drastycznie, bez planu, zaczniesz „ciąć kalorie”, organizm poczuje się zagrożony i aby przystosować się do nowych warunków - spowolni przemianę materii. Gdy tylko przerwiesz dietę, osłabiony organizm, momentalnie zacznie kompensować sobie deficyty kalorii po ciężkim okresie. Będzie wówczas szybko magazynować tłuszcz „ze strachu, że znowu nadejdą ciężkie czasy” (efekt jojo).

Podczas pobytu nauczymy Cię jak należy planować kaloryczność posiłków, jak rozpocząć i planować aktywność, aby uzyskać długotrwałe efekty. Odchudzaj się zdrowo z nami. Nie warto eksperymentować na oślep.

Nasze wyjazdy Opinie i galeria