Specjaliści PrimaLife

Nikodem Kotewicz

Trener personalny


Trener dla którego aktywność fizyczna centralnym punktem dnia. Nikodem, otwarty, pełen pomysłów i radości  trener, który potrafi swoją pasją zarazić i zmotywować do dalszej pracy. i Nikodem od dziecka trenuje karate, na co dzień specjalizuje się w treningach tbc, abt, full body workout, stretching, funkcjonalny, obwodowy, aqua fitness, body pump, zumba.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, certyfikowany trener personalny i instruktor fitness. Koordynator wczasów odchudzających i kondycyjnych w Primavera SPA Jastrzębia Góra.

Monika Stryjewska

Trener Personalny


Prowadzi z zapałem  przeróżne ćwiczenia na macie, jest zwolenniczką aktywnego spędzania wolnego czasu i zdrowego zbilansowanego odżywiania. W centrum jej zainteresowań są zajęcia „zdrowy kręgosłup”, którymi z zapałem zaraża wszystkich wokół.

Absolwentka Politechniki Gdańskiej, instruktorka fitness, specjalizująca się w ćwiczeniach związanych ze zdrowym kręgosłupem. Autorka bloga dla osób borykających się z bólem kręgosłupa - Kocie Grzbiety.

Karolina Gełdon

Fizjoterapeuta


Fizjoterapeutka, personalny trener zdrowia, instruktorka fitness i rekreacji ruchowej, pilates oraz tańca. Karolina swoja postawą na co dzień promuje zdrowy styl życia, stawia na profilaktykę i terapię w nurcie holistycznym.

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu WSZ w Gdańsku o specjalizacji rehabilitacja funkcjonalna. Studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna w SWPS w Sopocie.

Paulina Bojdo

Kosmetolog


Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pielęgnacji twarzy i ciała. Paulina szkoliła się u najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce .Od lat dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas indywidulanych konsultacji.

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni ze specjalizacją kosmetologia z elementami metodyki i kształcenia zawodowego.

Katarzyna Matejczyk

Psycholog


Psycholog sportu i terapeuta, z powodzeniem prowadziła zawodników do wielu igrzysk olimpijskich, z zamiłowania instruktorka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, gdzie ważnym elementem jest radość z bycia razem i praca z ciałem.

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, psychologii sportu AWF i Uniwersytetu Warszawskiego oraz trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie.

Małgorzata Stępniak

Psycholog


Psycholog sportu, szkoleniowiec. W oparciu o ideę Sportu Pozytywnego prowadzi warsztaty oraz konsultacje dla zawodników, sportowych rodziców, trenerów sportowych, pracuje z każdym, kto chce na co dzień korzystać z treningu mentalnego i wprowadzić zmianę w swoim życiu. 

Magister psychologii Uniwersytetu SWPS, absolwentka studiów podyplomowych z psychologii sportu. Prowadzi swoją praktykę psychologiczną - Project Mind. Związana z Primavera Jastrzębia Góra oraz Fundacją Sportu Pozytywnego w Gdyni.

Elżbieta Krzyżaniak

Psycholog


Psycholog i mediator, codziennie w swojej pracy wspiera ludzi w rozwoju, towarzyszy im na drodze zmian, pomaga na zakrętach życiowych.

Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Właścicielka Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany. 

Agata Derewicz

Dietetyk


Agata od kilkunastu lat jest wegetarianką z wyboru,, prowadzi aktywny tryb życia, uwielbia kontakt z ludźmi, kocha przyrodę i zwierzęta. Z pasją układa i bilansuje indywidualne jadłospisy, prowadzi warsztaty żywieniowe, pisze artykuły i teksty specjalistyczne z zakresu dietetyki.

Dietetyk medyczny, mgr dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Właścicielka firmy Projekt Dieta. 

Sandra Chrzanowska

Dietetyk


Prowadzi szkolenia z zakresu prawidłowego odżywiania osób zdrowych i chorych. Przygotowuje jadłospisy dla placówek oświatowych i ośrodków pomocy społecznej. Sandra jest także autorką książek z jadłospisami dla dzieci.

Dietetyk medyczny Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalista chorób dietozależnych. Właścicielka firmy Dietetyk Medyczny.

Magdalena Maciejewska - Cebulak

Dietetyk


Jest absolwentką dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Doktorantka w Klinice Onkologii i Radioterapii GUMed. Od wielu lat prowadzi wykłady i szkolenia oraz pracuje indywidualnie z pacjentami. Interesuje się przede wszystkim wpływem stylu życia i sposobu odżywiania na powstawanie chorób nowotworowych oraz wsparciem żywieniowym pacjentów onkologicznych.

W Primavera Jastrzębia Góra prowadzi warsztaty, których celem jest ukazanie pozytywnych aspektów zmiany stylu życia, w zgodzie z filozofią PrimaLife.

Monika Gawrysiak

Psycholog


Psycholog i pedagog, szkoleniowiec, jako coach kryzysowy wspiera w przechodzeniu przez trudne życiowe doświadczenia, prowokuje i inspiruje do osiągania życiowych celów. Specjalizuje się również w psychologii pracy – jest psychologiem transportu, bada osoby ubiegające się o pozwolenie na broń czy wykonujące zawody wymagające szczególnych predyspozycji psychicznych.

Absolwentka Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi swoją praktykę psychologiczną w Pracowni FARO, związana z Primavera Jastrzębia Góra, Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Gdyni i Rumi oraz Pracownią Psychologii Pracy Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.

Izabela Ryska

Kosmetolog


Biotechnolog leków. Absolwentka kierunku Biotechnologia leków Politechniki Gdańskiej, Wydział Chemiczny. Ścieżkę zawodową związała z tworzeniem kosmetyków naturalnych. Od listopada 2015 r. pracowała nad autorskim składem kosmetyku. Stworzyła projekt świecy do masażu. Świeca podczas topienia zamienia się w olejek do masażu o temperaturze zbliżonej do temperatury ludzkiego ciała. Pomysł został doceniony przez miasto Gdynię, jest laureatką Konkursu Gdyński Biznesplan 2017. Wierzy, że poprzez edukację, spotkania, pokazy i nowe linie kosmetyków pomoże odbiorcom w zabieganym życiu znaleźć czas na refleksję i zjednoczenie się z naturą. 

Izabela prowadzi szkolenia z tworzenia kosmetyków oraz naturalnej pielęgnacji ciała w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, w szkołach TEB, Żak, Cosinus oraz w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych.

Bartosz Kulczyński

Dietetyk


Bartosz Kulczyński - mgr dietetyk, doktorant i wykładowca na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Współzałożyciel Fundacji Dietoterapii i Promocji Zdrowia "Kierunek Zdrowie". Autor licznych publikacji naukowych i artykułów specjalistycznych. Od wielu lat prowadzi indywidualną praktykę dietetyczną, skupiając się głównie na leczeniu żywieniowym w chorobach sercowo-naczyniowych.

Agata Szelągowska

Fizjoterapeuta


Fizjoterapeutka uzależniona od aktywności fizycznej. Agata na co dzień zajmuje się głównie pacjentami ortopedycznymi pomagając im pozbyć się bólu i zachęcając do podjęcia aktywności fizycznej.  Wierzy, że wdrożenie aktywności fizycznej w codzienne życie pomaga utrzymać prawidłowy stan zdrowia i pozytywnie nastawia do świata.

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji i Kinezjologii na AWFiS w Gdańsku, instruktorka odnowy biologicznej.  Certyfikowany trener personalny.

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań