Piszemy dla Ciebie

Nasza wiedza, to inspiracja dla Twojego zdrowego stylu życia

Specjalistyczne artykuły PrimaLife Style

PrimaLife Style to magazyn fachowej wiedzy, w którym chcemy podzielić się z Tobą informacjami na temat zdrowego i zrównoważonego życia.

Tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu dietetyki, fizjoterapii, aktywności fizycznej, psychologii i kosmetologii. W naszych artykułach poruszamy tematy ważne, ciekawe, intrygujące, te będące na topie i te ponadczasowe.

Magazyn PrimaLife Style to Twój przewodnik po zdrowym stylu życia.

Dieta

Co jeść przy Hashimoto?

Choroba Hashimoto to schorzenie, podczas którego dochodzi do niszczenia tarczycy, zaburzając jej działanie i prowadząc niejednokrotnie do wystąpienia niedoczynności. Przekłada się to na funkcjonowanie całego organizmu. Aby spowolnić postępowanie tej choroby, a także ograniczyć występowanie negatywnych jej skutków, warto zadbać o swoją dietę, sięgając po produkty spożywcze będące źródłem cennych składników. Jeżeli chcesz się dowiedzieć, co jeść, aby złagodzić objawy choroby, zajrzyj do poniższego artykułu.

Czytaj
Dieta biurowa - czyli co jeść w pracy żeby schudnąć?

Dieta biurowa to rozwiązanie idealne dla osób chcących schudnąć, ale jednocześnie dużo siedzących i mających mało aktywności fizycznej – czyli dla większości pracowników biur. Jak wskazują wyniki badania HealthDesk z lat 2017-2018 – okazuje się, że nawet 80% pracowników biurowych boryka się z różnego rodzaju problemami zdrowotnymi związanymi z pracą. Właściwa dieta mogłaby ten stosunek znacznie zmniejszyć. Jakimi zasadami charakteryzuje się więc dieta biurowa?

Czytaj
Co jeść przy niskim ciśnieniu, czyli jak podnieść niskie ciśnienie

Niskie ciśnienie tętnicze krwi może być też skutkiem nieprawidłowego stylu życia. Do hipotonii może doprowadzić nadużywanie alkoholu, palenie papierosów, przewlekły stres, niska aktywność fizyczna i stosowanie diety niskosodowej. Jak za pomocą diety można podnieść ciśnienie tętnicze krwi?

Czytaj

Aktywność fizyczna

Baza wiedzy PrimaLife Dlaczego warto?

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i być Twoim przewodnikiem po tematyce zdrowego stylu życia. Nasz magazyn to zarówno specjalistyczne opracowania, jak i codzienne, praktyczne wskazówki bazujące przedze wszystkim na naszej praktyce zawodowej.

Dieta Dieta

Dieta

Zdrowe nawyki żywieniowe
i prawidłowy jadłospis

Nauczymy Cię zdrowych nawyków żywieniowych i planowania racjonalnego jadłospisu dla siebie i Twoich bliskich. Dowiesz się na co nalezy zwracać uwagę w diecie i czego się wystrzegać.

Aktywność fizyczna Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna

Trening to świadoma praca z ciałem

Zmotywujemy Cię do regularnych ćwiczeń oraz umiejętnej pracy ze swoim ciałem. Pokażemy także jak odpowiednio gospodarować czasem pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem.

Psychologia Psychologia

Psychologia

Inspiracja i motywacja
do pracy nad sobą

Poruszamy tematy trudne oraz te oczywiste. Zwracamy uwagę na problemy, z którymi być może próbujesz się uporać. Stawiamy tezy, uczymy samoświadomości.

Pielęgnacja Psychologia

Pielęgnacja

Wskazówki i podpowiedzi
ułatwiające codzienną pielęgnację swojego ciała

Nasi kosmetolodzi podpowiedzą Ci jakie kosmetyki są najlepsze dla Twojego typu skóry. Poznasz zasady i metody pracy nad pięknem swojego ciała.

Profesjonalizm, efektywność, zmiana nawyków i życia to zasługa zespołu specjalistów primalife. Zaufaj ludziom z pasją, doświadczeniem i wiedzą, których spotkasz podczas pobytu:

Nikodem Kotewicz

Trener personalny

Karolina Gełdon

Fizjoterapeuta

Katarzyna Matejczyk

Psycholog

Małgorzata Stępniak

Psycholog

Elżbieta Krzyżaniak

Psycholog

Agata Derewicz

Dietetyk

Monika Gawrysiak

Psycholog

Izabela Ryska

Kosmetolog

Bartosz Kulczyński

Dietetyk

Agata Szelągowska

Fizjoterapeuta

Elementy Systemu PrimaLife

PrimaLife jest jednym, spójnym systemem składającym się z czterech elementów. Fundamentem każdego z tych elementów jest filozofia zdrowego stylu życia, w której harmonijnie przenikają się 4 obszary: dieta, aktywność fizyczna, pielęgnacja oraz psychologia

PrimaLife Travel

Inspirujące i niebanalne wyjazdy

Przejdź do strony

PrimaLife Events

Warsztaty, Szkolenia, Wydarzenia, Spotkania

Przejdź do strony

PrimaLife Plan

Spersonalizowany Plan Na Zdrowy Styl Życia

Przejdź do strony

PrimaLife Style

Magazyn Specjalistycznej Wiedzy

Przejdź do strony

Społeczność PrimaLife dołącz do nas

Inspiracje, pytania, odpowiedzi, rekomendacje, czyli rozmowy wśród osób podobnych do Ciebie. Przyłącz się do nas!