Piszemy dla Ciebie

Nasza wiedza, to inspiracja dla Twojego zdrowego stylu życia

Specjalistyczne artykuły PrimaLife Style

PrimaLife Style to magazyn fachowej wiedzy, w którym chcemy podzielić się z Tobą informacjami na temat zdrowego i zrównoważonego życia.

Tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu dietetyki, fizjoterapii, aktywności fizycznej, psychologii i kosmetologii. W naszych artykułach poruszamy tematy ważne, ciekawe, intrygujące, te będące na topie i te ponadczasowe.

Magazyn PrimaLife Style to Twój przewodnik po zdrowym stylu życia.

Aktywność fizyczna

Psychologia

Co to są zaburzenia odżywiania i jak je leczyć?

Współcześnie dużo mówi się o zdrowym stylu życia, zwraca się uwagę na dietę, na aktywność fizyczną, dostarczanie prawidłowych składników odżywczych, zróżnicowanie i zbilansowanie pokarmów. Jednak mimo tej wiedzy, dużo osób ma jeszcze problem z właściwym odżywianiem, a także z radzeniem sobie z zaburzeniami odżywiania.

Czytaj
Jak radzić sobie z samotnością?

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób deklaruje, że odczuwa samotność. Część mówi o tym otwarcie, ale większość przeżywa samotność nikomu o niej nie mówiąc. Wbrew pozorom nie zawsze są to osoby, które nie mają komu o tym powiedzieć. Często są to osoby, które otaczają się wieloma ludźmi, pozornie nie narzekają na brak kontaktów i wydawałoby się, że w żaden sposób problem samotności ich nie dotyczy, a jednak w gabinetach psychologów i psychoterapeutów opowiadają o dojmującym uczuciu osamotnienia i poczucia bycia niezrozumianym.

Czytaj
Jak nauczyć się asertywności? Poznaj nasze wskazówki

Czy zdarza Ci się kupić jakąś rzecz, na którą właściwie nie masz ochoty, jedynie dlatego, że trudno Ci odmówić sprzedawcy? Czy często zdarza Ci się robić coś, na co nie masz ochoty, tylko dlatego, że nie potrafisz przeciwstawić się otoczeniu? Czy swobodnie uczestniczysz w spotkaniu towarzyskim, na którym nie znasz nikogo oprócz gospodarzy? Czy wiesz jak się zachować kiedy ktoś Cię chwali? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco nawet tylko na kilka z powyższych pytań, to z pewnością przydadzą ci się nasze wskazówki dotyczące tego, jak nauczyć się asertywności.

Czytaj

Baza wiedzy PrimaLife Dlaczego warto?

Chcemy dzielić się naszą wiedzą i być Twoim przewodnikiem po tematyce zdrowego stylu życia. Nasz magazyn to zarówno specjalistyczne opracowania, jak i codzienne, praktyczne wskazówki bazujące przedze wszystkim na naszej praktyce zawodowej.

Dieta Dieta

Dieta

Zdrowe nawyki żywieniowe
i prawidłowy jadłospis

Nauczymy Cię zdrowych nawyków żywieniowych i planowania racjonalnego jadłospisu dla siebie i Twoich bliskich. Dowiesz się na co nalezy zwracać uwagę w diecie i czego się wystrzegać.

Aktywność fizyczna Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna

Trening to świadoma praca z ciałem

Zmotywujemy Cię do regularnych ćwiczeń oraz umiejętnej pracy ze swoim ciałem. Pokażemy także jak odpowiednio gospodarować czasem pomiędzy aktywnością a odpoczynkiem.

Psychologia Psychologia

Psychologia

Inspiracja i motywacja
do pracy nad sobą

Poruszamy tematy trudne oraz te oczywiste. Zwracamy uwagę na problemy, z którymi być może próbujesz się uporać. Stawiamy tezy, uczymy samoświadomości.

Pielęgnacja Psychologia

Pielęgnacja

Wskazówki i podpowiedzi
ułatwiające codzienną pielęgnację swojego ciała

Nasi kosmetolodzi podpowiedzą Ci jakie kosmetyki są najlepsze dla Twojego typu skóry. Poznasz zasady i metody pracy nad pięknem swojego ciała.

Profesjonalizm, efektywność, zmiana nawyków i życia to zasługa zespołu specjalistów primalife. Zaufaj ludziom z pasją, doświadczeniem i wiedzą, których spotkasz podczas pobytu:

Nikodem Kotewicz

Trener personalny

Karolina Gełdon

Fizjoterapeuta

Katarzyna Matejczyk

Psycholog

Małgorzata Stępniak

Psycholog

Elżbieta Krzyżaniak

Psycholog

Agata Derewicz

Dietetyk

Monika Gawrysiak

Psycholog

Izabela Ryska

Kosmetolog

Bartosz Kulczyński

Dietetyk

Agata Szelągowska

Fizjoterapeuta

Elementy Systemu PrimaLife

PrimaLife jest jednym, spójnym systemem składającym się z czterech elementów. Fundamentem każdego z tych elementów jest filozofia zdrowego stylu życia, w której harmonijnie przenikają się 4 obszary: dieta, aktywność fizyczna, pielęgnacja oraz psychologia

PrimaLife Travel

Inspirujące i niebanalne wyjazdy

Przejdź do strony

PrimaLife Events

Warsztaty, Szkolenia, Wydarzenia, Spotkania

Przejdź do strony

PrimaLife Plan

Spersonalizowany Plan Na Zdrowy Styl Życia

Przejdź do strony

PrimaLife Style

Magazyn Specjalistycznej Wiedzy

Przejdź do strony

Społeczność PrimaLife dołącz do nas

Inspiracje, pytania, odpowiedzi, rekomendacje, czyli rozmowy wśród osób podobnych do Ciebie. Przyłącz się do nas!