Specjaliści PrimaLife

Nikodem Kotewicz

Trener personalny


Trener dla którego aktywność fizyczna centralnym punktem dnia. Nikodem, otwarty, pełen pomysłów i radości  trener, który potrafi swoją pasją zarazić i zmotywować do dalszej pracy. i Nikodem od dziecka trenuje karate, na co dzień specjalizuje się w treningach tbc, abt, full body workout, stretching, funkcjonalny, obwodowy, aqua fitness, body pump, zumba.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, certyfikowany trener personalny i instruktor fitness. Koordynator wczasów odchudzających i kondycyjnych w Primavera SPA Jastrzębia Góra.

Karolina Gełdon

Fizjoterapeuta


Fizjoterapeutka, personalny trener zdrowia, instruktorka fitness i rekreacji ruchowej, pilates oraz tańca. Karolina swoja postawą na co dzień promuje zdrowy styl życia, stawia na profilaktykę i terapię w nurcie holistycznym.

Absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu WSZ w Gdańsku o specjalizacji rehabilitacja funkcjonalna. Studia podyplomowe na kierunku seksuologia kliniczna w SWPS w Sopocie.

Katarzyna Szcześniewska

Kosmetolog


Kasia jako Członek Polskiego Stowarzyszenia Kosmetologii i Medycyny Estetycznej  stara się propagować wiedzę na temat kosmetologii i zmienić świadomość ludzi, zachęcając do korzystania z usług kosmetologów i dietetyków jako element dbania o zdrowie i komfort życia. Kosmetolog ze specjalizacją wizaż i stylizacja, doskonała specjalistka w zabiegach pielęgnacyjnych i upiększających.

Opiekun merytoryczny i wykładowca na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku, absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni.

Katarzyna Matejczyk

Psycholog


Psycholog sportu i terapeuta, z powodzeniem prowadziła zawodników do wielu igrzysk olimpijskich, z zamiłowania instruktorka gimnastyki słowiańskiej dla kobiet, gdzie ważnym elementem jest radość z bycia razem i praca z ciałem.

Absolwentka Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, psychologii sportu AWF i Uniwersytetu Warszawskiego oraz trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie.

Małgorzata Stępniak

Psycholog


Psycholog sportu, szkoleniowiec. W oparciu o ideę Sportu Pozytywnego prowadzi warsztaty oraz konsultacje dla zawodników, sportowych rodziców, trenerów sportowych, pracuje z każdym, kto chce na co dzień korzystać z treningu mentalnego i wprowadzić zmianę w swoim życiu. 

Magister psychologii Uniwersytetu SWPS, absolwentka studiów podyplomowych z psychologii sportu. Prowadzi swoją praktykę psychologiczną - Project Mind. Związana z Primavera Jastrzębia Góra oraz Fundacją Sportu Pozytywnego w Gdyni.

Elżbieta Krzyżaniak

Psycholog


Psycholog i mediator, codziennie w swojej pracy wspiera ludzi w rozwoju, towarzyszy im na drodze zmian, pomaga na zakrętach życiowych.

Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Właścicielka Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany. 

Sandra Chrzanowska

Dietetyk


Prowadzi szkolenia z zakresu prawidłowego odżywiania osób zdrowych i chorych. Przygotowuje jadłospisy dla placówek oświatowych i ośrodków pomocy społecznej. Sandra jest także autorką książek z jadłospisami dla dzieci.

Dietetyk medyczny Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalista chorób dietozależnych. Właścicielka firmy Dietetyk Medyczny.

Magdalena Maciejewska - Cebulak

Dietetyk


Jest absolwentką dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Doktorantka w Klinice Onkologii i Radioterapii GUMed. Od wielu lat prowadzi wykłady i szkolenia oraz pracuje indywidualnie z pacjentami. Interesuje się przede wszystkim wpływem stylu życia i sposobu odżywiania na powstawanie chorób nowotworowych oraz wsparciem żywieniowym pacjentów onkologicznych.

W Primavera Jastrzębia Góra prowadzi warsztaty, których celem jest ukazanie pozytywnych aspektów zmiany stylu życia, w zgodzie z filozofią PrimaLife.

Monika Gawrysiak

Psycholog


Psycholog i pedagog, szkoleniowiec, jako coach kryzysowy wspiera w przechodzeniu przez trudne życiowe doświadczenia, prowokuje i inspiruje do osiągania życiowych celów. Specjalizuje się również w psychologii pracy – jest psychologiem transportu, bada osoby ubiegające się o pozwolenie na broń czy wykonujące zawody wymagające szczególnych predyspozycji psychicznych.

Absolwentka Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Gdańskiego. Prowadzi swoją praktykę psychologiczną w Pracowni FARO, związana z Primavera Jastrzębia Góra, Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Gdyni i Rumi oraz Pracownią Psychologii Pracy Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni.

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań