Wrażenia uczestników Opinie o nas

Wypracuj To. Masz to w sobie wypracuj pozytywny wizerunek samego siebie

Interesuję się tematami psychologicznymi, spotkania poleciła mi koleżanka. Jestem zadowolona, darmowe spotkanie i fajnie przeprowadzone. Czekam na kolejne.
Małgosia
impreza kulinarna w Primaverze


Jestem mieszkanką Pucka, dowiedziałam się o imprezie w Primaverze przypadkiem. Było dużo fajnych atrakcji- zobaczyć zmagania kucharzy to fajna sprawa. Były też spotkania z różnymi specjalistami i dużo się dowiedziałam. Szczególnie utkwił mi w głowie warsztat o tym jak jeść żeby nie zachorować na raka i super warsztaty z robienia domowych kosmetyków.
Mariola
Primavera Food Days event gastronomiczny

Od lat przyjeżdżam do Primavery wiosną, w tym roku miałam dodatkową atrakcje- imprezę kulinarną! Bardzo fajne były warsztaty z robienia naturalnych kosmetyków. Zielona maseczka z alg na twarzy i wieczorny relaks w hotelu. Bossko!
Renata
Przekąski malucha do kontroli

Bardzo fajna dietetyczka z dużą wiedzą i nie odrealniona od rzeczywistości. Wartościowe spotkanie, dowiedziałam się kilku nowych rzeczy, odświeżyłam wiedzę, jestem zadowolona z udziału.
Paulina
Strategie mistrzów sportu w codziennym życiu.

Dobrze że trafiłam na ten warsztat. Motywacja do bycia „tu i teraz”, skupienie się w 100% na działaniu. Po spotkaniu zaczynam myśleć o tym, żeby mieć swój plan na siebie, zarysować w głowie jego kształt. Fajna inspiracja, konkretna i wartościowa lekcja przyglądania się samemu sobie.
Ewa
Masz to w sobie wypracuj pozytywny wizerunek samego siebie

Duży plus za merytoryczne podejście do tematu – mimo że warsztaty były darmowe, nie czułam że temat jest potraktowany pobieżnie. Doświadczona psycholożka z dobrą energią. Był zastrzyk inspiracji.
Emilia
Wypracuj to. Niech gadanie działa warsztat komunikacji z partnerem.

Warsztat o dnie miednicy w kontekście seksualności i o tym co mówi nasze ciało był super. Nie oczywiste połączenie tematu z komunikacją w związku.
Kamila
Wrzuć na luz i naucz się pracować bez stresu

Połączenie wiedzy o stresie z technicznymi wskazówkami od trenera  na temat oddychania. Dużo się nauczyłam. Staram się teraz oddychać przez nos - szczególnie w pracy. Dzięki.
Aśka
Cykl #WypracujTO

Poszłam na pierwsze spotkanie z cyklu Wypracuj to zdystansowana. Wydarzenie miało miejsce w Gdyni i było bezpłatne, ale dzięki wspaniałej prowadzącej wątpliwości się rozwiały i na kolejne trzy spotkania poszłam bez mrugnięcia okiem. Pani Elżbieta, która prowadziła warsztaty jest niesamowicie energetyczną osobą. Warsztat o komunikacji, o stresie oraz o samoakceptacji świetny. Dużo wiedzy, miałam niedosyt szkoda, że tak krótko. W cyklu zawsze brał udział drugi specjalista i było to dużym uatrakcyjnieniem tematu.
Jola
Warsztaty Zdrowia

We wrześniu 2018 roku po raz pierwszy brałam udział w wydarzeniu organizowanym przez PrimaLife. Było merytorycznie, ciekawie, więcej działania słuchania, można było zastanowić się nad swoim życiem, w bezpiecznej atmosferze. Podobało mi się połączenie różnych aktywności, trochę ruchu, elementów wykładu, ćwiczeń, rozmów z uczestnikami. Na evencie poznałam też ciekawych ludzi, z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś.
Beata
Warsztaty Zdrowia

Ciekawe spotkanie z pozytywnym przekazem. Wracam z warsztatów z uśmiechem na twarzy i dobrą energią.  Kobiety mają moc. Psycholożka z super wiedzą i fajnie połączone z innymi sferami życia. Dziękuje.
Magda
Warsztaty Zdrowia

Merytoryczny warsztat, dużo wiedzy przekazanej w profesjonalny sposób i bardzo miła, kobieca atmosfera. Będę śledzić kolejne tematy i na pewno wezmę jeszcze udział w przyszłych wydarzeniach.
Paulina
Warsztaty Zdrowia

Zdecydowanie był to bardzo dobrze zainwestowany czas. Bardzo merytoryczne wykłady, dużo informacji, przykładów „z życia wziętych”.  Prowadzący nie zawiedli i przedstawiali wiedzę w sposób przystępny. Mam nadzieję, że kolejne warsztaty będą na równie wysokim poziomie.
Iwona