Wrażenia uczestników Opinie o nas

Warsztaty Zdrowia

We wrześniu 2018 roku po raz pierwszy brałam udział w wydarzeniu organizowanym przez PrimaLife. Było merytorycznie, ciekawie, więcej działania słuchania, można było zastanowić się nad swoim życiem, w bezpiecznej atmosferze. Podobało mi się połączenie różnych aktywności, trochę ruchu, elementów wykładu, ćwiczeń, rozmów z uczestnikami. Na evencie poznałam też ciekawych ludzi, z niektórymi utrzymuję kontakt do dziś.
Beata
Warsztaty Zdrowia

Ciekawe spotkanie z pozytywnym przekazem. Wracam z warsztatów z uśmiechem na twarzy i dobrą energią.  Kobiety mają moc. Psycholożka z super wiedzą i fajnie połączone z innymi sferami życia. Dziękuje.
Magda
Warsztaty Zdrowia

Merytoryczny warsztat, dużo wiedzy przekazanej w profesjonalny sposób i bardzo miła, kobieca atmosfera. Będę śledzić kolejne tematy i na pewno wezmę jeszcze udział w przyszłych wydarzeniach.
Paulina
Warsztaty Zdrowia

Zdecydowanie był to bardzo dobrze zainwestowany czas. Bardzo merytoryczne wykłady, dużo informacji, przykładów „z życia wziętych”.  Prowadzący nie zawiedli i przedstawiali wiedzę w sposób przystępny. Mam nadzieję, że kolejne warsztaty będą na równie wysokim poziomie.
Iwona

Zapisz się do newslettera

Odkrywaj z nami zdrowy styl życia. Otrzymasz bezpłatny dostęp do analizy 4 filarów Twojego zdrowia.