Kalendarz wydarzeń PrimaLife

Chcesz brać aktywny udział w wydarzeniach PrimaLife? Skorzystaj z naszego kalendarza i znajdź wydarzenia w Twojej okolicy!

Polecamy!

3 KROKI DO ZMIANY– jak małymi krokami nauczyć się podejmować wielkie decyzje!

17 listopada 2019, godz. 19:00
Facebook - PrimaLife
udział bezpłatny
liczba uczestników: 1000

Webinar

Jesteś zmęczony tym, że stoisz w miejscu? Marzysz o tym, aby spróbować czegoś nowego? Myśląc o zmianach czujesz opór, niechęć i obawę przed tym czy to dla Ciebie, czy dasz radę? Zapraszamy Cię na cykl bezpłatnych live’ów, podczas których dowiesz się jak w końcu ZACZĄĆ DZIAŁAĆ, co Cię ogranicza i jak  stawić temu czoła. 

Chcemy wyposażyć Cię w zestaw narzędzi i konkretnej wiedzy, dlatego zorganizowaliśmy także wydarzenie na żywo – warsztat z psychologiem, który będzie podsumowaniem tego, czego dowiesz się podczas zaplanowanych relacji na żywo i… realnym przejściem do akcji! Podczas spotkania – określisz swój cel i z pomocą konkretnych narzędzi zaczniesz opracowywać strategię kolejnych kroków, stworzysz plan na swoją zmianę! To co? Do dzieła! :)

 

3 KROKI DO ZMIANY- KROK 1 – NASZE MYŚLI - LIVE na FB PrimaLife
13. listopada, 
godz. 19.00
link do wydarzenia: TUTAJ

Podczas pierwszego spotkania on-line,   popracujemy nad pierwszym ważnym bodźcem do zmiany – zmianą myślenia! Ten live będzie o tym:

 • czy zmiana się opłaca i komu się ona opłaca?

 • czym są przekonania, jak zmienić negatywne myślenie o sobie i nauczyć się kontrolować myśli

 • czym jest dialog wewnętrzny i jak radzić sobie z wewnętrznym krytykiem

 • jak twoje przekonania i to co do siebie mówisz wpływają na samoocenę, samoakceptację i pewność siebie.
3 KROKI DO ZMIANY – KROK 2 – NASZE EMOCJE - LIVE  na FB PrimaLife
17. listopada, godz. 19.00
link do wydarzenia: TUTAJ

Drugi live z cyklu „3 kroki do zmiany” podczas którego przyjrzymy się temu co w zmianie wydaje się najbardziej problematyczne – naszym obawom i lękom. Podczas spotkania porozmawiamy:

 • o tym skąd bierze się lęk przed zmianą?

 •  o co chodzi z tą strefą komfortu i dlaczego przez lata potrafimy tkwić w jednym miejscu?

 • jak nasze ciała reagują na zmiany – co podpowiada nam fizjologia?3 KROKI DO ZMIANY – KROK 3 – DZIAŁANIE - LIVE na FB PrimaLife
19 listopada
link do wydarzenia: TUTAJ

Chcesz dowiedzieć się jak motywować się do działania? Otworzyć się na nowe cele w swoim życiu? To trzecie spotkanie z naszego cyklu 3 kroki do zmiany da Ci zastrzyk wiedzy o tym co i jak robić żeby zacząć. Podczas tego live'a usłyszysz o:

 • pozytywnych konsekwencjach zmian, których doświadczysz, gdy się odważysz

 • motywacji – skąd ją brać i jak stawiać sobie cele, by dało się je zrealizować

 • jak zacząć proces zmiany

 • dlaczego warto marzyć i jak generować marzenia


Ukoronowaniem trzech spotkań w Internecie ale i niezależnym spotkaniem, które jest naturalnym PRZEJŚCIEM DO DZIAŁANIA będzie 3 godzinny warsztat odbywający się w sobotę 23 listopada o godz. 10.00- 13.00


Z kim się spotkasz:

Ela Krzyżaniak
Psycholog i mediator, codziennie w swojej pracy wspiera ludzi w rozwoju, towarzyszy im na drodze zmian, pomaga na zakrętach życiowych.

Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Właścicielka Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany. 

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań