Kalendarz wydarzeń PrimaLife

Chcesz brać aktywny udział w wydarzeniach PrimaLife? Skorzystaj z naszego kalendarza i znajdź wydarzenia w Twojej okolicy!

Polecamy!

Różowa Plaża

2 lipca 2019, godz. 09:20
Gdańsk Brzeźno, Plaża, wejście 53
udział bezpłatny
liczba uczestników: 1000

Spotkania z ekspertami

Profilaktyka raka piersi jest wyzwaniem dla wszystkich, którym leży na sercu zdrowie kobiet.

Dlatego, w tym roku do projektu Różowa Plaża dołącza Primalife wraz z Primavera w Trosce o Kobiety. Organizatorem imprezy  jest Fundacja OmeaLife Rak Piersi nie ogranicza.

Różowa Plaża to wydarzenie, które promuje zdrowy styl życia, aktywność fizyczną, znaczenie diety w zachowaniu zdrowia. Podczas imprezy mówić będziemy o profilaktyce w raku piersi, znaczeniu regularnych badań we wczesnym wykrywaniu choroby.  Do Waszej dyspozycji będą specjaliści z zakresu chirurgii piersi, onkologii, radioterapii, fizjoterapii, dietetyki, kosmetologii, a także trenerzy personalni, którzy poprowadzą zajęcia zumby i warsztaty oddechowe. W ramach Akademii Zdrowego Oddechu  otrzymacie wskazówki, jak oddychać prawidłowo, ale i efektywnie. Będziecie miały możliwość wykonania pomiaru składu ciała i porozmawiania z kosmetologiem o właściwej pielęgnacji skóry latem. Przygotowaliśmy też konkursy, nagrody i plażowe gadżety oraz bezpłatne dostępy do planu Primalife.

Wiele z nas ma ciągle problem z umiejętnym samobadaniem piersi, dlatego też będziecie miały szansę się tego nauczyć, ćwicząc na fantomach wyczuwanie guzków lub zmian w piersiach.


Czekamy na Was w sobotę 24 sierpnia 2019 w godzinach 10.30 – 16.00 na plaży w Jelitkowie (wejście nr 53)

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań