Poznaj Filozofię PrimaLife

PrimaLife to coś więcej niż zdrowie fizyczne. To osiągnięcie równowagi pomiędzy ciałem, duchem i umysłem.

PrimaLife to równowaga 4 sfer życia

Dieta Dieta

Dieta

Dieta

Dietetycy PrimaLife przygotują dla Ciebie indywidualny i zbilansowany program odżywiania, zbudowany z różnorodnych i smacznych posiłków. Chcemy, aby dieta nie była dla Ciebie wyrzeczeniem, a przyjemną zmianą stylu życia. Dzięki PrimaLife nauczysz się racjonalnego odżywiania, a Twoje samopoczucie poprawi się, zmienisz nawyki żywieniowe, wzmocnisz siły witalne i zdrowie.

W ramach Twojego planu otrzymasz jadłospis, który umożliwi Cię wymianę dań w ramach całego dnia lub danego posiłku. Damy Ci również możliwość zmiany lub eliminacji składników. Jadłospis będzie ponadto dostosowany do Twoich nietolerancji pokarmowych i potrzeb zdrowotnych. W planie otrzymasz także dostęp do cyklu spotkań z dietetykiem w formie specjalistycznych filmów, artykułów, ćwiczeń i wskazówek wspierających Twoją dietę.

Aktywność fizyczna Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna

Aktywność fizyczna

Trenerzy i fizjoterapeuci PrimaLife zatroszczą się o Twoją kondycję, zmotywują do wspólnych treningów i nauczą Cię efektywnie odpoczywać. Dostaniesz możliwość wyboru treningów takich, które lubisz. Dzięki nim poprawisz swój wygląd, zauważysz zachodzące zmiany w Twoim ciele i samopoczuciu, będziesz mieć więcej energii do działania, lepszą efektywność, koncentrację i zdrowie.

W Twoim planie znajdziesz zestaw treningowy dopasowany do Twoich możliwości i celu jaki chcesz osiągnąć. Trening będzie złożony z ćwiczeń poprzedzonych instrukcją, w trakcie której nasz trener pokaże Ci krok po kroku jak odpowiednio wykonać dane ćwiczenie. Jeśli proponowany przez nas zestaw ćwiczeń nie będzie dla Ciebie odpowiedni, zawsze możesz wymienić go na inny.

Pielęgnacja Psychologia

Pielęgnacja

Pielęgnacja

Kosmetolodzy PrimaLife doradzą Tobie, jak dbać o skórę, jak pielęgnować wszystkie partie ciała i twarzy, a zabiegi przeprowadzać bez wychodzenia z domu, skutecznie i bezpiecznie. Dzięki PrimaLife dowiesz się, co ma wpływ na Twoją urodę, jak zachować młody wygląd i zdrowie na długie lata. Nauczymy Cię prawidłowej pielęgnacji twarzy i ciała, aby stała się ona Twoim codziennym relaksującym i przyjemnym rytuałem.

W Twoim planie otrzymasz dokładnie rozpisany harmonogram zabiegów pielęgnacyjnych zarówno na twarz jak i na ciało wraz z filmami, wskazówkami i podpowiedziami naszych specjalistów.

Psychologia Psychologia

Psychologia

Psychologia

Psychologowie PrimaLife dadzą Ci wsparcie i wiedzę, jak troszczyć się o relacje, dążyć do satysfakcji i zadowolenia z siebie i z życia. Dzięki PrimaLife zadbasz o dobre nawyki, zaczniesz radzić sobie z emocjami, napięciem i stresem, nauczysz się zarządzać życiową energią i dążyć do osiągnięcia harmonii na wielu płaszczyznach swojego życia i zdrowia.

Psychologia w Twoim planie to szereg spotkań zawierających ćwiczenia i inne materiały pomocnicze (takie jak filmy, artykuły, materiały do wydruku, wskazówki), dzięki którym łatwiej będzie Ci osiągać Twoje cele.

PrimaLife to filozofia zdrowego stylu życia, której podstawą jest harmonijne przenikanie się czterech obszarów: diety, aktywności fizycznej, pielęgnacji oraz psychologii. Bez względu na to, jakiej zmiany chcesz dokonać w swoim życiu, musisz zadbać o wszystkie te obszary w sposób zrównoważony i kompleksowy.

PrimaLife informuje, łączy i wspiera, daje szansę zrozumieć siebie, aby się spełnionym i zdrowszym człowiekiem. Wpływa na równowagę życiową, pewność siebie i na ogólną poprawę jakości życia.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie, aby dzięki kompleksowej analizie zaproponować Ci Twój plan na osiągnięcie wybranego celu. Dzięki nam zrzucisz zbędne kilogramy, nauczysz się pielęgnować swoje ciało, dowiesz się jak odzyskać równowagę, jak radzić sobie ze stresem, dbać o swoją dojrzałość oraz jak odbudować zdrowie i siły witalne.

PrimaLife edukuje i motywuje, podnosi na duchu i inspiruje, zachęca do działania, daje wiarę, sposoby i narzędzia do pracy nad zdrowym stylem życia.

Skuteczność PrimaLife opiera się na 3 krokach

Krok 1

Zdiagnozujemy, czego dokładnie potrzebujesz do zmiany życia

Krok 2

Opracujemy Plan dla Ciebie, łączący dietę, aktywność fizyczną, zdrowie i pielęgnację oraz psychologię

Krok 3

Otrzymasz wsparcie naszych specjalistów i kontrolę wyników.

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań

Spośród bogactwa, jakie daje nam natura, wybraliśmy 16 najcenniejszych składników i nadaliśmy im rangę PrimaFoods. To pokarmy, które wzbogacają dietę PrimaLife, a swoimi właściwościami przyczyniają się do efektywnego budowania zdrowego stylu życia.

Regularne spożywanie PrimaFoods to:

  • Odmłodzona i nawilżona skóra
  • Zdrowsze włosy i paznokcie
  • Większa wydolność i energia życiowa
  • Mocne kości i silne mięśnie
  • Przyspieszony metabolizm i lepsze trawienie
POZNAJ PRIMAFOODS

Eksperci PrimaLife

Metoda PrimaLife została opracowana przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem.

PrimaLife