Specjaliści PrimaLife

Nikodem Kotewicz

Trener personalny


Trener dla którego aktywność fizyczna centralnym punktem dnia. Nikodem, otwarty, pełen pomysłów i radości  trener, który potrafi swoją pasją zarazić i zmotywować do dalszej pracy. i Nikodem od dziecka trenuje karate, na co dzień specjalizuje się w treningach tbc, abt, full body workout, stretching, funkcjonalny, obwodowy, aqua fitness, body pump, zumba.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, certyfikowany trener personalny i instruktor fitness. Koordynator wczasów odchudzających i kondycyjnych w Primavera SPA Jastrzębia Góra.

Małgorzata Stępniak

Psycholog


Psycholog sportu, szkoleniowiec. W oparciu o ideę Sportu Pozytywnego prowadzi warsztaty oraz konsultacje dla zawodników, sportowych rodziców, trenerów sportowych, pracuje z każdym, kto chce na co dzień korzystać z treningu mentalnego i wprowadzić zmianę w swoim życiu. 

Magister psychologii Uniwersytetu SWPS, absolwentka studiów podyplomowych z psychologii sportu. Prowadzi swoją praktykę psychologiczną - Project Mind. Związana z Primavera Jastrzębia Góra oraz Fundacją Sportu Pozytywnego w Gdyni.

Elżbieta Krzyżaniak

Psycholog


Psycholog i mediator, codziennie w swojej pracy wspiera ludzi w rozwoju, towarzyszy im na drodze zmian, pomaga na zakrętach życiowych.

Magister psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, studia podyplomowe z Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz Psychologia Kliniczna na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Właścicielka Centrum Rozwoju i Pozytywnej Zmiany. 

Sandra Chrzanowska

Dietetyk


Prowadzi szkolenia z zakresu prawidłowego odżywiania osób zdrowych i chorych. Przygotowuje jadłospisy dla placówek oświatowych i ośrodków pomocy społecznej. Sandra jest także autorką książek z jadłospisami dla dzieci.

Dietetyk medyczny Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Specjalista chorób dietozależnych. Właścicielka firmy Dietetyk Medyczny.

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań