Wrażenia z wyjazdów Opinie o nas

Program: Menolife

Jadąc zastanawiałam się czy odnajdę się na zajęciach sportowych. Podczas pobytu okazało się, że oferta zajęć jest tak różnorodna, że mogłam dopasować je do swoich możliwości. Głównie korzystałam z tych na basenie. Gdy czułam, że potrzebuję odpocząć wybierałam spacery nad morzem, warsztaty i wykłady ze specjalistami, albo zabiegi w SPA.
Jolanta
Dzień Kobiet nad Morzem

To był prawdziwy relaks. Bliskość morza, długie spacery, SPA, sauny, basen, smaczne jedzenie, dobra atmosfera. Tylko tyle i aż tyle potrzebowałyśmy  z przyjaciółką, wszystko odnalazłyśmy. Swoim koleżankom na pewno będę polecać dzień kobiet nad morzem w Primaverze.
Kasia i Ewa
Program: Opanuj Hashimoto

Przepyszne urozmaicone jedzenie, jako wegetarianka nie musiałam się zastanawiać co zjeść. Różnorodna oferta aktywności fizycznych, warsztatów i wykładów. Spodobał mi się szeroki zakres tematyczny zajęć, nieograniczony wyłącznie do diety, czy aktywności fizycznej! Mogłam szerzej spojrzeć na swoje problemy i zastanowić się nad tym, co mogę zmienić na lepsze.
Anna
Wyzwanie: Odchudzanie

Po raz kolejny, po tygodniu przyjechaliśmy wypoczęci, dużo spacerowaliśmy, trenowaliśmy pod okiem trenerów oraz fizjoterapeutów. Korzystaliśmy też z wykładów psychologicznych, dietetycznych i kosmetycznych. Każde ze spotkań było profesjonalne, bez problemu można było porozmawiać po zajęciach i zapytać się o indywidualne wskazówki. Za kilka miesięcy zamierzamy wrócić!
Małgorzata
Dzień Kobiet nad Morzem

Najlepszy prezent od męża :) zabiegi w SPA na dobrym poziomie, można mieć chwilę dla siebie. Fajne zajęcia zumby, kobiece warsztaty. Weekend pełen energii i kobiecej siły. Warto :)
Iwona
Wyzwanie: Odchudzanie

Wczasy odchudzające w Primaverze znają już chyba wszyscy. Hotel fajny, jedzenie jest smaczne, dużo różnych zajęć sportowych -także nad morzem. Spotkania z dietetykiem, indywidualnie dopasowana kaloryczność. Dużym plusem są fajne zabiegi w SPA.
Agnieszka
Program: Menolife

Polskie morze zimą jest takie piękne! Pobyt w Primaverze uważam za udany. W hotelu  znajdują się świetnie wyposażone gabinety SPA, super masaże, bardzo różnorodne. W cenie można skorzystać z ciekawych spotkań z dietetykiem i psychologiem. Dobre jedzenie i fajnie prowadzony aquaaerobic.
Dorota
Program: Opanuj Hashimoto

Od jakiegoś czasu borykam się z Hashimoto. Wyjazd z nastawieniem na moje problemy tarczycowe bardzo zainspirował mnie do działania i usystematyzował wiedzę na ten temat. Fajnie zaplanowany czas i dostępność specjalistów. Moim głównym problemem jest walka z kilogramami oraz problemy skórne - podczas tego wyjazdu zadbałam o skórę i wiem, jak radzić sobie z swoja dietą. Udało mi się schudnąć :)
Małgorzata
Dzień Kobiet nam Morzem

Wyjazd z przyjaciółką na dzień kobiet do Primavery był świetnym pomysłem. Wartościowy warsztat z dietetyki, fajne zajęcia z trenerami, no i przede wszystkim bardzo dużo możliwości aktywnego spędzenia czasu w babskim gronie. To był dla nas odprężający i miły czas.  Zdecydowanie polecam każdemu!
Kasia
Program: Menolife

Wyjeżdżając na wczasy Menolife nie do końca wiedziałam na co mogę liczyć, dlatego naprawdę miło się zaskoczyłam. Konsultacje, świetne merytoryczne warsztaty, dużo wiedzy i wskazówek. Polecam masaże w SPA u Pani Karoliny – rewelacja!
Barbara
Wyzwanie: Odchudzanie

Polecam każdemu kto chce dostać prawdziwego „kopa” do zmian! Świetna ekipa na wczasach murowana. Jedzenie super, zajęcia super, trenerzy super. Zdecydowanie polecam!
Edyta
Program: Opanuj Hashimoto

Jestem szczęśliwa, że jest takie miejsce gdzie mogę spotkać inne osoby z hashimoto i jednocześnie zaczerpnąć profesjonalnych konsultacji. No i dieta roślinna na wczasach Hashimoto to strzał w dziesiątkę! Dużo inspiracji i pomysłów na kontynuację żywienia w domu. Pozdrowienia dla specjalistów i uczestników wczasów hashimoto.
Magda Sz.
Dzień Kobiet nad Morzem

Był  to najlepszy wybór na wypad z przyjaciółkami J Primavera ma wszystko czego nam było potrzeba, by się odprężyć i zrelaksować. Super SPA,  sauny i basen, uśmiechnięta i życzliwa obsługa, pyszne jedzenie. Magiczne miejsce położone w malowniczej okolicy. Myślę, że jeszcze nie jeden babski wyjazd spędzimy  właśnie tam.
Magda
Program: Menolife

Bardzo przyjemne miejsce, profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Warto przyjechać i posłuchać merytorycznych wykładów.  Polecam wszystkim osobom, które chcą odetchnąć, zatrzymać się na chwilę i wsłuchać się w siebie!  Dziękuję i do zobaczenia!
Elżbieta
Wyzwanie: Odchudzanie

W raz z mężem pojechaliśmy do Primavery z pewną dozą nieufności, ale zupełnie niepotrzebnie.  Wszystko zostało profesjonalnie przygotowane. Już od pierwszej chwili czuliśmy się dobrze w tym miejscu. Bardzo profesjonalna kadra odpowiadała na nasze wszystkie pytania. Szczególnie cenne były dla nas warsztaty z Panią Psycholog.  Jesteśmy pod wrażeniem tego wyjazdu!
Zofia i Marek
Program Opanuj Hashimoto

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się pojechać. Dzięki warsztatom z dietetyczką wiem co jeszcze mogę zrobić dla siebie by czuć się lepiej, a dzięki Nikodemowi – ćwiczenia nie są już mi takie straszne. Uważam, że to był bardzo wartościowy wyjazd.
Weronika
Program Skuteczne Wyszczuplanie

Profesjonalna kadra trenerów, z kierownikiem Nikodemem na czele. Zbilansowana dieta, bardzo różnorodna także wegetariańska, co nie jest częste w innych obiektach. Usytuowanie obiektu blisko morza i lasu jest dużym atutem. Polecam gorąco i będę tu wracać!
Sylwia
Program Skuteczne Wyszczuplanie

Bardzo dobry program ruchu fizycznego i żywieniowego, super trenerzy i kapitalna kuchnia. Profesjonalni trenerzy i fizykoterapeuci, bardzo dobrze ułożony program zajęć z możliwością wyboru treningów. Super plan!
Dariusz
Program Skuteczne Wyszczuplanie

Pierwszy raz uczestniczyliśmy w turnusie wczasów odchudzających (...) Codzienny poranny rozruch, nord-waking oraz zajęcia na sali i w basenie zrobiły swoje. Ciągłe endorfiny powodują, że nadal uśmiech gości na mej twarzy na wspomnienia tamtych dni. Wspaniałe, urozmaicone jedzenie!!
Elżbieta i Sławomir