Kalendarz wydarzeń PrimaLife

Chcesz brać aktywny udział w wydarzeniach PrimaLife? Skorzystaj z naszego kalendarza i znajdź wydarzenia w Twojej okolicy!

Polecamy!

Metamorfoza z PrimaLife

1 lutego 2020, godz. 00:00
Gdańsk, Gdynia, Sopot
udział bezpłatny
liczba uczestników: 3

Spotkania z ekspertami

Co to jest projekt Metamorfoza z PrimaLife w 30 dni?


Projekt Metamorfoza z Primalife to 30 dni pracy nad ciałem i umysłem. Nauczymy Cię jak przeorganizować swoje codzienne życie, aby osiągnąć swój cel: schudnąć trwale i bez efektu jojo.

Aby Twoja metamorfoza była skuteczna, dostaniesz swój indywidualny plan diety z jadłospisem, plan treningowy, harmonogram domowych zabiegów pielęgnacyjnych oraz dostęp do panelu z zadaniami motywacyjnymi.

Nie pozostawimy Cię samej. Do Twojej dyspozycji oddamy Ci również naszych specjalistów: dietetyków, trenerów, kosmetologów i psychologów, którzy przez 30 dni będą uczyć Cię jak wdrażać zdrowe nawyki. Będą dla Ciebie wsparciem, którego potrzebujesz.

Przez cały miesiąc będziemy monitorować też Twoje postępy: zdjęcia, mini-reportaże i opisy Twoich postępów. Wszyscy będziemy świadkami Twojej zmiany!

Twój udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY! 

Gwarantowana wartość metamorfozy to 4000 zł

 

Ten projekt jest dla Ciebie, jeśli:

  • Jesteś kobietą

  • Masz więcej niż 35 la

  • Mieszkasz w Trójmieście lub w okolicac

  • Chcesz się odchudzać

  • Jesteś gotowa na wyzwanie już w lutym


Zasady udziału w Metamorfozie


Warunkiem zgłoszenia się do projektu Metamorfoza jest przesłanie do nas zgłoszenia. Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie TUTAJ

Rekrutacja do projektu rusza 13 stycznia 2020, zgłoszenia przyjmujemy do 19 stycznia 2020.

W formularzu zgłoszeniowym znajdziesz ankietę, której wypełnienie jest konieczne, abyśmy poznali cię lepiej, Twoją motywację, powody dla których chcesz wziąć udział w Metamorfozie. Pytania są szczegółowe, jednak posłużą nam one do tego, aby cały proces metamorfozy jak najbardziej dostosować do Twoich oczekiwań. W formularzu zgłoszeniowym, poza ankietą, otrzymasz również regulamin projektu, którego warunki muszą zostać zaakceptowane, abyś mogła wziąć udział w rekrutacji.

Po zakończeniu rekrutacji, na etapie rozmów kwalifikacyjnych wybierzemy 10 kandydatek, z którymi skontaktują się specjaliści PrimaLife – dietetyczka i trener. Po przeprowadzeniu indywidualnych wywiadów z kandydatkami, 24 stycznia wyłonimy 3 osoby, które wezmą udział w projekcie. Informacja o zakwalifikowaniu się do projektu zostanie przekazana bezpośrednio osobom, które zostały wybrane.

Pierwsze spotkanie inauguracyjne, otwierające Metamorfozę odbędzie się 1 lutego. Kolejne dni, kiedy uczestniczki spotkają się ze specjalistami to 7, 15, 18, 20, 24 i 29 lutego.

 Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Regulamin projektu

Wybierz Twój cel

Otrzymasz propozycję Planu dla Ciebie

Przetestuj go przez 7 dni bezpłatnie i bez zobowiązań